Yandex.Haritalar

Harita Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.6 MB
  • Version 5.03
  • Dil TR / EN
  • Firma Yandex LLC
Yandex.Haritalar; Android veya Windows phone işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları ile iPhone ve iPad cihazları ile uyumlu çalışan bir harita uygulamasıdır.
Yandex.Haritalar; Android veya Windows phone işletim sistemi kullanan cep telefonları ve tablet bilgisayarları  ile uyumlu çalışan bir harita uygulamasıdır.

Yandex.Haritalar; Rusya, Ukrayna ve Türkiye'nin detaylı haritalarına cep telefonunuz ve tablet bilgisayarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yön bulma özelliğini kullanarak gitmek istediğiniz yer için size en uygun olan güzergahı bulur ve anlık trafik durumu güncellemeleri sayesinde trafikte vakit kaybetmeden yolculuk etmenizi sağlar.

Yandex.Haritalar içeriğinde; Türkiye'deki tüm illerin detaylı haritasını, belli adresleri bulabilme, Ankara ve İstanbul için panoramik yol görüntüleri, uydu görüntüleri, Yandex.trafik ile canlı trafik bilgisi, trafiği göz önüne alarak en uygun güzergahı belirleyen rota planlayıcı gibi işlevsel özellikleri barındırmaktadır.

Yandex.Haritalar uygulaması ile detaylı Türkiye haritanız android telefonlarınızda, bulamadığınız adresleri kolaylıkla Yandex.Haritalar uygulaması sayesinde bulabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Yandex.Haritalar indir